Filtrelerim
Ara

Filtrelerime ekle ve yeni ilanda bilgilendir

Ordu Geneli Yedek Parça ve Aksesuar İlanları

Çoklu görünüm Sıralı görünüm

Araçlarınız İçin Yedek Parça-Aksesuar Tercihi Yaparken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Otomobil teknolojisinin son dönemde bir adım daha ileriye gittiğini görebiliyoruz ve artık ihtiyaçlarımıza çok daha özel yanıtlar verdiklerini de belirtmek gerekiyor. Geçmiş yıllara nazaran hem tasarım konusunda hem de işçilik konusunda ortaya çok daha özel araçlar çıktı ve bu araçların zaman zaman yaşattığı sorunlara bağlı olarak yedek parça ihtiyacımız da baş gösterebiliyor. Peki yedek parça ya da aksesuar tercihi yaparken nelere dikkat etmek gerekiyor?

Yedek Parça Tercihi

Araçlarınızın markası ne olursa olsun yedek parça tercihi yaparken orijinal yedek parça detayını bir adım önde tutmanız kesinlikle hem araçlarınız hem de sizlerin lehine olacaktır. Maliyeti düşürmek adına önerilen yan sanayi ürünler ne yazık ki yüksek verim sunamıyor ve kısa bir süre sonra yeniden bir değişimi ortaya çıkartıyor.

Aksesuar Tercihi

Araçlarınızın modeline uygun ve görsel anlamda renk katmasının yanı sıra tasarımı da daha özel hale getirecek aksesuarlar ile birlikte araçlarınızın değerini de arttırabiliyorsunuz. Peki nedir bu aksesuarlar?

  • Jantlar: Jant tercihi yaparken daha hafif ve boyut olarak daha minimal modelleri tercih ederseniz eğer aracınızın hızını da kesmemiş olursunuz. Daha gösterişli olması açısından büyük ve kalın jant tercihleri ne yazık ki araç hızına da olumsuz etkide bulunabiliyor.
  • Paspas: Araçlarınızın ihtiyacı olan ve hem görsellik hem de daha temiz bir kullanım için beklentilerinize yanıt veren ürünlerdir. Bazıları aksesuar olarak da nitelendiriliyor ve tasarım olarak farklı bir görüntüye sahip olduklarını da söylemek mümkün! Paspas seçimi yaparken zemine yapışan ve kaymayan ürünleri tercih etmeniz sürüş keyfinizi de olumsuz etkilemeyecek ve anlık sorunlar yaşatmayacaktır.
  • Araç içi Aydınlatma: Araçlarınızı daha ilgi çekici hale getirmek adına led ışıklandırma modellerine göz atabilir ve tercihlerinizi yapabilirsiniz. Maddi olarak da sizleri yormayacak özel ürün gruplarıdır. Yedek parça ve aksesuar ürün grupları ile birlikte sizler de araçlarınıza farklı bir görüntü katabilir ve bunu uygun rakamlar eşliğinde de tamamlayabilirsiniz.


varbende.com'da kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, doğruluğu, orjinalliği, eksiksiz ve değişmez olduğuna ilişkin sorumluluk içeriği oluşturan kullanıcıya ait olup, varbende.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
© Copyright 2017 varbende.com
Windows Phone için Varbende uygulaması       iPhone ve iPad için Varbende uygulaması