Filtrelerim
Ara

Filtrelerime ekle ve yeni ilanda bilgilendir

Satılık Konut İlanları

Çoklu görünüm Sıralı görünüm


  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Konut Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Yaşam alanlarınızda yenilik yapmak ve farklı bir yaşam alanına dahil olmak çok zahmetli bir süreci de beraberinde getiriyor ancak bu sürecin sonunda sizleri büyük bir mutluluk ve konfor bekliyor. Konut tercihi yaparken ve alım satım öncesi nelere dikkat etmeniz gerektiğini de gelin hep birlikte inceleyelim ve birlikte fikir sahibi olalım…

  • Kat mülkiyeti tapusu olmayan ve bu belgenin öz ardı edildiği alış verişlerden uzak durmanız sizlerin lehine olacaktır. Konut alım satım işlemlerinde bu belge mutlaka gereklidir ve güvenlik açısından da önemli bir unsur olduğunu belirtmek gerekiyor.
  • Isınma, ulaşım, güvenlik ve araç sahibi iseniz otopark ayrıntılarına da dikkat etmenizde fayda vardır. Yeni bir yaşam alanı demek her anlamda rahatlık ve konfor anlamına geliyor ve bu detaylar da rahatlığınızı bir üst seviyeye taşıyacak olan detaylardır…
  • Konut üzerinde herhangi bir şekilde haciz işlemi ya da ipotek gibi bir durumun söz konusu olup olmadığını da detaylı bir şekilde araştırmanızda fayda vardır.
  • Geçmiş yıllardan kalan vergi borcu ya da alım satımda yaşanan maddi sıkıntıların var olup olmadığını da araştırabilirsiniz. Eve yerleştikten sonra yaşayacağınız sorunları engellemek adına bu tür detaylar büyük önem arz ediyor.
  • Yüksek bütçelere sahipseniz eğer konut sahibi olmadan önce sizler de danışmanlık hizmeti alabilir ve tercihlerinizi yaparken daha doğru ve daha güçlü adımlar atabilirsiniz. Danışmanlık hizmeti veren çok sayıda şahıs ve kurum karşınıza çıkıyor ve bu özel isimleri sizler de değerlendirebilirsiniz.

Konut sahibi olmak günümüz Türkiye’sinde artık çok daha zor ve yüksek rakamlar ayırmanız gerektiğini sizler de biliyorsunuz. Konut alım satım işlemlerinde yaşayacağınız sorunlar ne yazık ki birikimlerinizi de çöpe atmanıza neden olacak ve manevi olarak da canınızı sıkacaktır. Konut alım satım öncesi nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve hangi unsurlara öncelik vermeniz gerektiğini sizlerle paylaşmaya çalıştık… Yeni bir yaşam alanı için heyecanınızı paylaşmaya ve bu heyecan ortak olmaya hız kesmeden devam ediyoruz.varbende.com'da kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, doğruluğu, orjinalliği, eksiksiz ve değişmez olduğuna ilişkin sorumluluk içeriği oluşturan kullanıcıya ait olup, varbende.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
© Copyright 2017 varbende.com
Windows Phone için Varbende uygulaması       iPhone ve iPad için Varbende uygulaması