Filtrelerim
Ara

Amerikan Tipi Büyükbaş Ahır Planı

  1. İstanbul
  2. Başakşehir
  3. Başakşehir5.Etap Mah.


  • Alt Kategori Kitap ve Dergi

  • Güncel Tarih 30 Mayıs 2017 Salı 17:31
  • İlan No 7678
Bu ilan 18.04.2020 tarihinde yayından kaldırılmış.


Kitap 60-120-200 inek kapasiteli detaylı tüm ahır ve ekipmanlarının planını içermektedir. Ölçüleri kucultup buyulterek istediginiz hayvan miktarına gore ayarlayabilirsiniz. Ahır içi ve dışıda çok detaylı bir şekilde teknik resimlerle gösterilmiştir. İneklerin sağım ve beslenme alanlarıda plan icinde tasarlanmıştır. Ahır dışında yemleri depolamak için kucuk ahır planıda vardır. Kucuk bir ciftlik icin tum detaylar vardır. Tek yapıcagınız imalata başlamak. Detaylar icin resimlere bakınız. Hayvancılık ile ilgilinenlerin memnun kalıcagı bir kitaptır.

Kitabın icinde aynı zamanda at ciftligi icin ahır ve trayler planlarıda mevcuttur.

Kitap orjinal amerikan baskı kitaptan çok temiz fotokopidir. Icinde cizik veya okunmaya hicbir yer yok. Sıfırından farksızdır. Resimlere bakınız.

Kitap ingilizce olmasına ragmen kitabın tumu teknik resimlerle anlatım oldugu icin ingilizce bilmeye gerek yoktur. Kitabın tumu 182 sayfadır. Tel zımba ile birleştirilmiştir.

Basaksehir metrokent metro istasyonunda eldende teslim ederim.

Tum turkiye kargo alıcı öder. Pttkargo %50 kitap gonderimi indirimi var. Kargo birsey tutmaz.  Lütfen Bekleyin...


varbende.com'da kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, doğruluğu, orjinalliği, eksiksiz ve değişmez olduğuna ilişkin sorumluluk içeriği oluşturan kullanıcıya ait olup, varbende.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
© Copyright 2017 varbende.com
Windows Phone için Varbende uygulaması       iPhone ve iPad için Varbende uygulaması