Filtrelerim
Ara

Filtrelerime ekle ve yeni ilanda bilgilendir

Ev ve Yaşam İlanları

Çoklu görünüm Sıralı görünüm

Ev ve Yaşam Kalitesi

Yaşam alanlarınızı, mobilya grupları ve teknolojik ürün desteği ile çok daha rahat ve konforlu hale getirebileceğinizi sizler de çok iyi biliyorsunuz ancak ürün tercihi yaparken zaman zaman hataya düşebiliyorsunuz ve dilerseniz bu hataya düşmemeniz adına tercihlerinizi yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini de hep birlikte inceleyelim…

Oturma Grubu Tercihleri

Kalabalık bir aileye sahipseniz ve nüfus olarak daha fazla iseniz sizler de oturma grubu tercihlerinizi bu sayıya yanıt verecek ancak hareket alanlarınızı da kısıtlamayacak olan ürünlerden yana yapabilirsiniz. Bunun için karşınıza çok sayıda alternatif çıkıyor ve L koltuk modelleri ile birlikte köşe koltuk takımları da yine hareket alanlarınızı engellemeyecek modellerden bazıları olarak sektördeki yerini alıyor.

Halı Seçimleri

Halı modelleri incelemelerinizi yaparken eğer evde küçük çocuk varsa onun sağlığını olumsuz etkilemeyecek dokuya sahip modelleri ön planda tutmanızda fayda var. Halılar, çok daha çabuk kirlendiği için özellikle küçük yaştaki çocukların sağlığında daha kolay etki edebiliyor. Bunun yanı sıra daha yumuşak dokuya sahip olan ve zemine yapışan halılar beklentilerinize daha güçlü bir şekilde yanıt verecektir ve sizleri herhangi bir şekilde rahatsız etmeyecektir.

Beyaz Eşya Tercihi

Teknoloji dünyasının bizlere sunduğu en özel ürün grupları diyebiliriz ve bu ürünleri tercih ederken nelere dikkat etmemiz gerektiğine hep birlikte göz atalım istiyoruz… İlk etapta ihtiyaçlarınıza tam anlamıyla yanıt oluşturacak ürünlere göz atabilir ve buna bağlı olarak ürün kataloğunda yer alan özelliklerin tamamının üründe olup olmadığına da göz atmanızda fayda var. Diyelim ki çamaşır makinesi tercihi yapacaksınız, bu aşamada makinenin iç hacmini mutlaka hesaplamanız gerekiyor ve ne kaç kg çamaşır alabileceği sizin için büyük önem taşıyor. Daha geniş iç hacme sahip ürün grupları taleplerinize daha detaylı bir şekilde yanıt verecektir.

Beyaz eşya tercihlerinizi yaparken renk seçimi de büyük önem taşıyor ve özellikle son dönemde çok daha canlı renk tonlarının karşımıza çıktığını da görebiliyoruz. Beyaz eşya sektörünün sunduğu çok sayıda alternatif var ve bu alternatifler sizlerin de ilgisini çekecektir diye düşünüyoruz…varbende.com'da kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, doğruluğu, orjinalliği, eksiksiz ve değişmez olduğuna ilişkin sorumluluk içeriği oluşturan kullanıcıya ait olup, varbende.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
© Copyright 2017 varbende.com
Windows Phone için Varbende uygulaması       iPhone ve iPad için Varbende uygulaması