Filtrelerim
Ara

Filtrelerime ekle ve yeni ilanda bilgilendir

İstanbul Geneli Satılık, Kiralık, Günlük Kiralık Emlak İlanları

Çoklu görünüm Sıralı görünüm


  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Yatırım Planlaması Olarak Emlak Alım Satım

Geleceğe dair güçlü yatırımlar yapmak isterseniz eğer bu alternatiflerden bir tanesi olarak emlak piyasasına da göz atabilirsiniz. Her geçen gün biraz daha gelişen ve büyüyen emlak sektörü, rekabet ortamının da gelişmesi ile birlikte daha fazla yatırımcıyı harekete geçirmiş durumda! Benim amacım yatırım yapmak değil, ben sadece yaşam alanına sahip olmak istiyorum diyorsanız nasıl bir tercih yapabileceğinize ya da tercihlerinizi yaparken nelere dikkat edeceğinize gelin hep birlikte göz atalım…

Müstakil Ev

Emlak alım satım araştırmalarınıza dilerseniz müstakil evler ile başlayalım. İkinci el emlak piyasasında çok fazla yeri olan ve tercih edilen bu yaşam alanları, çekirdek ailenizi koruma altına alacak bir yapılanmadır. Bahçeli, tek katlı ve sokağa daha yakın olmak isterseniz eğer sizler de müstakil evlere göz atabilirsiniz. Daha şirin ve daha samimi bir yapılanma olduğunu da belirtmekte fayda var.

Dubleks Evler

Lüks bir tercih yapmak isterseniz ya da kalabalık bir aile iseniz sizler de ihtiyaçlarınıza daha güçlü yanıtlar almak adına dubleks ev tercihi yapabilirsiniz. Yatırım aracı olarak da tercih edebileceğiniz güçlü bir yatırım örneğidir ve satışı da her zaman için daha kolaydır.

Yatırım Amaçlı Emlak Tercihi

Yaşam alanlarınızın yanı sıra geleceğe dair bir çalışma yapmak için sizler de emlak alım ve satımını tercih ediyorsanız eğer bu konuda da dikkat etmeniz gereken birtakım detaylar olduğunu bilmeniz gerekiyor. Yatırım amaçlı satın alacağınız ev ya da yapının, nezih bir muhitte olması, çevresinden yol geçmesi, birçok kurum ve kuruluşa yakın olması da bu emlağın değerini belli oranda arttırıyor. Elbette rakamsal olarak da daha yüksek rakamlar karşınıza çıkıyor ancak ilerleyen zamanlarda elden çıkarmak da çok daha kolay oluyor. İkinci el emlak piyasasına göz attığınız takdirde an itibarıyla çok sayıda işlemin gerçekleştiğini ve insanların yoğun bir şekilde talep gösterdiğini görebilirsiniz. Emlak ilanları ve çok daha fazlasına ulaşabileceğiniz bu sayfa ile birlikte piyasaya göz atabilir ve daha derinlemesine bilgi alarak tercihlerinizi yapabilirsiniz.varbende.com'da kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, doğruluğu, orjinalliği, eksiksiz ve değişmez olduğuna ilişkin sorumluluk içeriği oluşturan kullanıcıya ait olup, varbende.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
© Copyright 2017 varbende.com
Windows Phone için Varbende uygulaması       iPhone ve iPad için Varbende uygulaması