Filtrelerim
Ara

Hakiki Katkısız Rize Balı

  1. İstanbul
  2. Fatih
  3. Dervişali Mah.


  • Alt Kategori Diğer
  • Durumu Sıfır

  • Güncel Tarih 11 Mart 2017 Cumartesi 19:06
  • İlan No 4963
Ballar hakiki ve katkısızdır. Katkısız ve şekersiz olduğuna dair tahlil belgesi fotoğraflarda mevcuttur. Rize de yapılan en iyi bal yarışmasında 2 numune gönderip 1. Ve 2.'lik bizim balımıza gelmiştir. Bunun sebebi Anzer balına en yakın balı üretmemizdir. Tarım ve köy işleri Bakanlığınca ruhsatımız mevcuttur ve her yıl tahlil yaptırılmaktadır. Ballar kestane ve dağ balı karışıktır ( petekler Haziran'da kestane balını alır, daha sonra yaylaya götürülür, arılar bu dağlardan topladığı balı kestane balının üzerine koyar ve kapatır). Fotoğrafta gördüğünüz bal Karakovan balıdır. 10 kilo üzerinde alacaklara indirim yapılır.
Not: Balımız katkısız ve orijinal olduğu için sadece 90 kilo mevcuttur. Lütfen şu fiyatta verirseniz hepsini alayım gibi bir teklif etmeyeniz. Balımız zaten çok değerlidir ve değerini bilen alıyor. ilaç olarak kullanılıp kahvaltıda da yenilebilir.
Not2: Ballarımıza garanti ve referans verilir. İstanbul'da satılan balların %99u katkı ve şeker içerir. Ucuz maliyette satılan ballara güvenmeyiniz. Ayrıca balımıza yapacağınız tahlillerde tek bir katkı maddesi bulunması durumunda tüm 90 kilo balı hibe olarak verilecektir !
Dağ&kestane balı: 150 tl (kilo)
Karakovan balı : 200 tl (çerçeve)

Telefon no: 0531 311 63 83  Lütfen Bekleyin...


varbende.com'da kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, doğruluğu, orjinalliği, eksiksiz ve değişmez olduğuna ilişkin sorumluluk içeriği oluşturan kullanıcıya ait olup, varbende.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
© Copyright 2017 varbende.com
Windows Phone için Varbende uygulaması       iPhone ve iPad için Varbende uygulaması