Filtrelerim
Ara

Ficomed Emici Ördek

  1. İstanbul
  2. Beylikdüzü
  3. Büyükşehir Mah.


  • Alt Kategori Diğer
  • Durumu Sıfır

  • Güncel Tarih 12 Ocak 2017 Perşembe 18:14
  • İlan No 2982
Hayatınızı emici ördekle kolaylaştırın. Emici ördek hem sizin hem çocuğunuzun hem de hastanızın hayatını kolaylaştıracak.

Emici ördekle hijyenin en önemli sorun olduğu hastanede hem hastanızı hem kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Avmde, kafede, restoranda veya hijyeninden emin olmadığınız her yerde kullanacağınız emici ördeği uzun yolculuklarda da yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.

Emici ördeğin kullanımı hazır ve pratik olması zaman kaybınızı azaltırken, hiçbir şekilde sızdırmaması, sıvıyı jelleştirip hapsetmesi, temizliği beraberinde getirir. Emici ördek, yanınızda taşıyabilmeniz ve ihtiyacınız olduğunda rahatlıkla kullanabilmeniz için tasarlanmış bir üründür. Küçük olması, taşınabilirliği, kullanıma hazır olması, pratikliği ve en önemlisi tek kullanımlık olmasıyla kusursuz hijyeni sağlar.

Türkiye'de İLK ve TEK olan EMİCİ ÖRDEKLE hem mikroplardan uzak kalın hem de hayatınızı kolaylaştırın.  Lütfen Bekleyin...


varbende.com'da kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, doğruluğu, orjinalliği, eksiksiz ve değişmez olduğuna ilişkin sorumluluk içeriği oluşturan kullanıcıya ait olup, varbende.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
© Copyright 2017 varbende.com
Windows Phone için Varbende uygulaması       iPhone ve iPad için Varbende uygulaması