Filtrelerim
Ara

Engelli Asansör-Platformları Ve Yük Asansörleri

  1. Konya
  2. Karatay
  3. Fevziçakmak Mah.


  • Alt Kategori Diğer
  • Durumu Sıfır

  • Güncel Tarih 09 Şubat 2017 Perşembe 14:49
  • İlan No 3745
“POLTİME” 1994’ de kurulan Mehmet Konsan Makine İmalat San. Ve Tic. LTD. Şti’nin 2014 yılında almış olduğu marka tescilidir.
Engelli Asansörü ve Platformu İmalatı ve Sistemleri alanında Türkiye genelinde önemli projelere imza atmış, Avrupa ve Ortadoğu ve Tüm Dünyada ürünlerini ihraç eden sektöründe lider olarak konumlandırılan bir markadır.

Konya’ da KONSAN Organize Sanayi Sitesi’ nde faaliyet gösteren firmamız; Uluslararası CE standardında 2 Yıl garanti, 10 yıl yedek parça garantisi vermektedir.

Camilerimizde, Eğitim Kurumlarında, Kamu Kurum ve Kuruluşlarında, Yurtlarda, Hastanelerde, İşyerlerinde ve Konutlarda engelli vatandaşlarımızın ihtiyacı olan Engelli Asansör ve Platformlarını en üstün kalitede ve istenilen standartlarda kurarak hizmete sunuyoruz ve engelleri birlikte aşıyoruz.
  Lütfen Bekleyin...


varbende.com'da kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, doğruluğu, orjinalliği, eksiksiz ve değişmez olduğuna ilişkin sorumluluk içeriği oluşturan kullanıcıya ait olup, varbende.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
© Copyright 2017 varbende.com
Windows Phone için Varbende uygulaması       iPhone ve iPad için Varbende uygulaması