Filtrelerim
Ara

2.El Tesero Cortes U.S.A Yapımı

  1. Hatay
  2. Kırıkhan
  3. Barbaros Mah.


  • Alt Kategori Diğer
  • Durumu 2.EL

  • Güncel Tarih 22 Eylül 2017 Cuma 12:09
  • İlan No 11528
2.El Tesero Cortes U.S.A Yapımı
2.El Tesero Cortes U.S.A Yapımı
2.El Tesero Cortes U.S.A Yapımı
2.El Tesero Cortes U.S.A Yapımı
Bu ilan 18.04.2020 tarihinde yayından kaldırılmış.
ÜRÜNÜMÜZ 2.EL OLUP 1 YIL GARANTİLİDİR.
RESİMLERİ BİREBİR KENDİNE AİTTİR.
U.S.A YAPIMIDIR HER TÜRLÜ DEDEKTÖR TAKAS TEKLİFİ DEGERLENDİRİLİR.
Tesoro Cortes, analog kontrolleri ve dijital sinyal prosesörü ile kullanımı kolay hedef cinsi tanımlayan iyi bir yardımcıdır. Cortes’i kullanımı için sayfalarca yoğun el kitaplarına veya video kullanım kasetlerine ihtiyacınız yoktur. En basit şekliyle, Cortes'i açın ve avcılığa hemen başlayın ve dünyanın hazinelerini tespit edin. Ayrım modunda kullanım ile ilgili olarak, Cortes fabrika başlangıç ayarı ile kullanılabilecektir vede hiç bir başka ayara ihtiyacı yoktur. Dijital ekran size kullanım ile ilgili olarak bilgileri yansıtacaktır. En üst satır alfabetik olarak hedef cinslerini yansıtır. Her bir ayrı metal cinsi 4 ayrı gruptan birinde belirtilir. Bu ayrı hedef grupları şu şekildedir. Demir veya sigara folyaları; nikel, kutu kola çek atları, yüzükler, çinko peniler, somunlar, bakır sentler, gümüş paralar. Ekrandaki alt skala ise dedekte edilen hedefin detayını bildirecektir. Alt skala 9 parçalı bar grafik özelliğindedir. Bu grafik size dedekte edilen hedefin cinsini bildirebilecek yetenektedir. Ekranda ID bölümünde ise 0 - 95 arası hedef numarası belirecektir. 0- demirli, 95- ise bakır ve gümüş hedefleri belirtecektir. Diğer hedefler ise bu skalanın içinde herhangi bir sayısal değer ile bildirilecektir.

0 - 95 hedef sayı skalasının ortası ve ikinci dilimi içindeki hedefler genelde, kutu kola kapakları, nikeller, bakırlar, çelikler ve altın yüzükler olabilecektir. Dedekte edilen hedef cinsleri ekran içindeki bu datalar ile kullanıcıya doğruya yakın bir yüzde ile bildirilecektir. Bunun sonucundada çöplük olarak dedekte edilen hedefler rahatlıkla atlanacaktır ve değersiz hedefler kazılmayacaktır. Komple dijital ekran, iki ayrı özelliktedir. Birincisi üç pozisyonlu ayrım Filtrasyonu (Notch filter Discrimination). Ayrım filtrasyonlu modda iken çöplük hedeflerden sinyal alınmayacaktır. İkincisi ise SUM modudur. SUM modunda iken, Cortes'inizden çoklu hedef tanımlama sinyalleri elde edilir. Kullanırken, başlık sallama mesafesi toprak yüzeyine 5 cm ila 10 cm arası mesafede yere paralel olmalıdır. Microprosesör bilgisayar işlemci sayesinde hedefin data değeri, ses tonundaki değişebilir ton ile kullanıcıya bildirilir.
  Lütfen Bekleyin...


varbende.com'da kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, doğruluğu, orjinalliği, eksiksiz ve değişmez olduğuna ilişkin sorumluluk içeriği oluşturan kullanıcıya ait olup, varbende.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
© Copyright 2017 varbende.com
Windows Phone için Varbende uygulaması       iPhone ve iPad için Varbende uygulaması