Filtrelerim
Ara

Filtrelerime ekle ve yeni ilanda bilgilendir

Ankara Geneli Bilgisayar Çevre Birimleri

Çoklu görünüm Sıralı görünüm

Çevre Birimleri ve Aksesuar Tercihleri

Klavye, monitör, ses sistemi, hoparlör ve benzeri aksesuar ve çevre birimleri ile yakından ilgileniyorsanız eğer bilmeniz gereken bazı detaylar da karşınıza çıkıyor. Eğer bu tür bir ürün tercihi yapacak olursanız sizler de ihtiyaçlarınıza nasıl bir karşılık alacağınızı bilmeniz gerekiyor. Dilerseniz detaylara hep birlikte göz atalım ve alış veriş öncesi sizleri daha net fikir sahibi yapalım…

Ses Sistemi Tercihi

Ses sistemi tercihi yapmadan önce her zaman söylediğimiz gibi ürünü ne için kullanacağınıza ve nerede tercih edeceğinize göz atmanız gerekiyor. Kişisel bir tercihte bulunmak istiyorsanız eğer güçlü bir ürün tercihi yerine daha düşük watt hoparlörlere sahip bir tercihte bulunabilirsiniz ancak bu sistemi bir organizasyon ya da farklı bir etkinlik için kullanmayı düşünüyorsanız çıkış bakımından daha güçlü bir sistem daha etkili olacaktır. Bu aşamada karar vermek elbette sizlere düşünüyor ve kişisel kullanımda daha güçlü ses sistemlerini de tercih edebilirsiniz çünkü bu sizin ihtiyaçlarınıza daha doğru yanıt veriyordur ve yüksek ses müzik sizi tatmin ediyor olabilir.

Klavye Tercihi

Klavye tercihlerinizi yaparken de kullanım amacı bir adım öne çıkıyor. Gamerlar yani oyun tutkunları için hazırlanmış özel klavye modelleri mevcut ve tuş yerleşimi çok daha kusursuz. Yine aynı şekilde yazma eylemini daha basit hale getirmek adına yumuşak tuşlu klavyeler de sizle için özel olarak tasarlanmış modeller arasında yerini alıyor. Bununla birlikte yeni dönemde şeffaf klavye modelleri de bir adım önde ve daha minimal bir yapıya sahip odlukları için yer kaplamadıklarını da belirtmekte fayda var.

Mouse Tercihi

Çevre birimleri bölümünde son olarak Mouse seçimine yer vermek istedik. Optik mouse’lar yeni döneme damga vurmayı başarmış durumda ve kablosuz modeller oldukları için kablo sorununu da ortadan kaldırmayı başardı. Bilgisayar başında olmasanız bile bilgisayarlarınıza bu modeller ile daha kolay bir şekilde hükmedebiliyorsunuz. Kablo benim için çok da sorun değil diyorsanız kablolu Mouse modelleri de yine satışta yerini almış durumda…

Monitör Tercihi

Daha geniş bir ekranda çalışmak istiyorsanız eğer inç kavramını biraz daha detaylı şekilde ele almanızda fayda var. Görselliğe ve işlevselliğe önem veriyorsanız Lcd monitörler sizlerin de ilgisini çekecektir diye düşünüyoruz. Lcd monitörlerin yanı sıra devasa tüplü monitörler de hali hazırda satışta ancak eskiye nazaran çok fazla tercih edilmiyor. Lcd monitörler için de seçenekler çok fazla, 4k monitörler, led monitörler , IPS monitörler gibi birçok seçenek bulunmaktadır. İhtiyacınıza göre monitör seçimi sizin elinizdedir.varbende.com'da kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, doğruluğu, orjinalliği, eksiksiz ve değişmez olduğuna ilişkin sorumluluk içeriği oluşturan kullanıcıya ait olup, varbende.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
© Copyright 2017 varbende.com
Windows Phone için Varbende uygulaması       iPhone ve iPad için Varbende uygulaması