Filtrelerim
Ara

Filtrelerime ekle ve yeni ilanda bilgilendir

Tekirdağ Geneli Bilgisayar ve Bilgisayar Parça İlanları

Çoklu görünüm Sıralı görünüm

Bilgisayarlar ve alt kategorileri hakkında bilgi

Teknolojinin geliştiği bu çağda bilgisayarlar hayatımızın vazgeçilmez bölümünü oluşturmaktadır. Bilgisayarlar; gelişen teknoloji ile birlikte dizüstü laptop olarak sırt çantalarına, tablet bilgisayar olarak el çantalarına, akıllı telefon olarak ceplere ve hatta akıllı kol saati olarak takı boyutlarına ulaşmış durumdadır.

Bilgisayarlar günümüzde bilgiye ulaşmak, sunmak ve iletişim sağlamak gibi alanlarda hayatımınızı kolaylaştırmaktadır.

Bilgisayarlar ile ilgili kategorilerimiz içerisinde dizüstü laptop bilgisayar, masaüstü bilgisayar ve tablet bilgisayar ilanlarının haricinde aşağıda ki ürünlerinde ilanları yayınlanmaktadır:

  • Donanım-Bilgisayar Parçaları kategorisinde anakart, ekran kartı, ram (bellek), işlemci, harddisk, bilgisayar kasası, power supply, optik sürücü, soğutucu (fan, termal macun vb.) ve diğer donanım ürünleri yer almaktadır.
  • Çevre birimleri kategorisinde monitör, klavye ve mouse, grafik tablet, ses ve görüntü ürünleri, ups güç kaynağı gibi ürünler yer almaktadır.
  • Veri depolama kategorisinde usb flash bellek, taşınabilir harici harddisk, hafıza kartı ve nas gibi ürünler yer almaktadır.
  • Yazıcı ve Tarayıcı kategorisinde çok fonksiyonlu yazıcı, lazer yazıcı, mürekkep püskürtmeli yazıcı, nokta vuruşlu yazıcı, fotoğraf yazıcısı, 3d yazıcı, taşınabilir yazıcı gibi yazıcı türlerinin yanında tarayıcı, barkod ve bu alanla ilgili diğer ürünler yer almaktadır.
  • Modem ve Ağ Ürünleri kategorisinde ADSL, VDSL, uydunet ve taşınabilir mobil modem çeşitlerinin yanında router, switch, access point, sinyal yükseltici, adaptör, anten, kablo ve diğer ağ ürünleri yer almaktadır.
  • Bilgisayar Aksesuarları kategorisinde notebook, tablet, usb gibi aksesuar çeşitlerinin yanında kablo, çevirici ve çoklayıcı gibi ürünler yer almaktadır.

Yukarıda ki kategorileri kullanarak ihtiyaçlarınıza göre sıfır ve ikinci el bilgisayar ürünleriyle ilgili ilanlara ulaşabilirsiniz.varbende.com'da kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, doğruluğu, orjinalliği, eksiksiz ve değişmez olduğuna ilişkin sorumluluk içeriği oluşturan kullanıcıya ait olup, varbende.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
© Copyright 2017 varbende.com
Windows Phone için Varbende uygulaması       iPhone ve iPad için Varbende uygulaması