Ara
Tüm Türkiye'nin İkinci El Otomobil, Satılık ve Kiralık Ev İlanları Başta Olmak Üzere Aradığınız Herşey varbende.com'da Toplanıyor!

Sahip olduğunuz ürünleri satışa çıkarmak ve bu işlemi ücretsiz olarak yapmak istiyorsanız ilanlarınızı varbende.com adresinde paylaşabilir, satış işlemlerini cep telefonu ya da bilgisayarınız üzerinden gerceklestirebilirsiniz. İkinci el araba, emlak, bilgisayar, cep telefonu, diğer elektronik cihaz ve ev eşyaları da dahil olmak üzere bir çok kategoride satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yalnızca paralı ilan servisleri olan sitelerin aksine, bu ilanlar için sizlerden hiçbir ücret talep etmiyoruz. İlan sayısında herhangi bir sınırlama yoktur ve dilediğiniz kadar ücretsiz ilan verebilirsiniz.

Varbende.com adresinden anasayfa üzerinde yer alan kategorilere kolaylıkla erişebilir, filtreleme ve arama kriterlerini yine aynı sayfa üzerinde değiştirebilirsiniz. İlgilendiğiniz ilanlar için arama ve filtreleme ayarlarını kaydettiğiniz takdirde, aradığınız kriterlerde yayımlanan her yeni ilanda otomatik bilgilendirme alabilirsiniz!
iOS App Store ve Windows Phone Magazin'de mevcut olan "VARbende" mobil uygulamasını indirerek tüm ileti ve bilgi mesajlarınıza akıllı telefonunuz üzerinden erişebilirsiniz.

Siz değerli kullanıcılarımıza, alışılmışın dışında yeni bir hizmet sunuyor; bizimle paylaştığınız her ilanı şehirlere özel facebook sayfalarımızda ayrıca yayımlayarak daha fazla kullanıcıya ulaştırıyoruz.

"Bir ilan ver, bir ilan bak birlikte büyüyelim" mottosu ile yayın hayatına başlayan sitemize ücretsiz ilan vermek için sizler de girişlerinizi yapabilir, ilginizi çeken ilanları inceleyebilir ve satın almayı kararlaştırdığınız ürünler için ilan sahibi ile iletişime geçebilirsiniz. Varbende.com kalitesi ve farkı ile ilanlarınız saniyeler içerisinde çok daha fazla insana ulaşıyor ve kısa sürede yanıt alabiliyorsunuz.varbende.com'da kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, doğruluğu, orjinalliği, eksiksiz ve değişmez olduğuna ilişkin sorumluluk içeriği oluşturan kullanıcıya ait olup, varbende.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
© Copyright 2017 varbende.com
Windows Phone için Varbende uygulaması       iPhone ve iPad için Varbende uygulaması